Kyoshin Jiu-Jitsu Club Diksmuide

Click here to edit subtitle

Kyoshin Club Hall Of Fame

Op deze pagina vind je onze Clubkampioenen, Kyoshin's meest getrainde Jiu-Jitska, de top-10 medaille winnaars en het Kyoshin club-palmares!

Sportbelofte - Sportvrouw - Sportman

Sportvrouw van het jaar 2012 Diksmuide Coopman Eveline

Sportman van het jaar 2013 Diksmuide Everaert Arne

Sportman van het jaar 2016 Houthulst Steyaert Stefan

Kyoshin's Top-10 Medaille Winnaars
(Federale - Provinciale - Nationale - Internationale Tornooien)
(Clubkampioenschappen niet meegerekend) laatste update 1/3/2019

NR 1 Sensei Steyaert Stefan 24x Goud - 10x Zilver - 11x Brons = 45

NR 2 Sensei Everaert Arne 12x Goud - 8x Zilver - 8x Brons = 28

NR 3 Sensei Coopman Eveline 11x Goud - 4x Zilver - 6x Brons = 21

NR 4 Huyghe Pascal 8x Goud - 3x Zilver - 2x Brons = 13

NR 5 Dejaegere Ruben 3x Goud - 2x Zilver - 5x Brons = 10

NR 6 Deconninck Milan 1x Goud - 6x Zilver - 3x Brons = 10

NR 7 Vanhooren Julie 6x Goud - 2x Zilver - 1x Brons = 9

NR 8 Dooms Robin 4x Goud - 2x Zilver - 3x Brons = 9

NR 9 Lycke Stefanie 3x Goud - 1x Zilver - 5x Brons = 9

NR 10 Helsmoortel Dario 2x Goud - 3x Zilver - 2x Brons - 2x Top3 = 9

Kyoshin's Club Kampioenen Random Attacks
(vanaf 2004 organiseren wij clubkampioenschappen RA)

2004 Kadet Van Der Meeren Louis
2004 Junior Vanoverschelde Thibaut
2004 Senior Wit Siebert Sharon
2004 Senior Geel Bal Thomas
2004 Senior Oranje Everaert Arne
2005 geen clubkampioenschap
2006 Junior Bardyn Laurens
2006 Senior Siebert Sharon
2007 Kadet Jongen 6-7j De Maet Ringo
2007 Kadet Meisje 6-7j Vanhooren Julie
2007 Kadet 8-9j Claeys Kenneth
2007 Junior Dewitte Marie
2007 Senior Wit-Geel Dewitte Charly
2007 Senior Oranje-Groen Everaert Arne
2008 Kadet Vanhassel Dylan
2008 Junior Demulder Koen
2008 Senior Everaert Arne
2009 Kadet Dooms Robin
2009 Junior Devos Kjell
2009 Senior Wit-Geel Dewitte Marie
2009 Senior Oranje-Groen Lycke Stefanie
2010 Kadet Verhaeghe Christophe
2010 Junior Vanhooren Lisa
2010 Senior Dewitte Marie
2011 Kadet Verhaeghe Christophe
2011 Junior Vanhooren Julie
2011 Senior Verhaeghe Bart
2012 geen clubkampioenschap
2013 geen clubkampioenschap
2014 geen clubkampioenschap
2015 Miniem Bakeland Levi
2015 Kadet Meisjes Vanderschaeghe Lisa
2015 Kadet Jongens Ilyin Bahdan
2015 Junior Meisjes Bakeland Febe
2015 Junior Jongens Bogaert Jonas
2016 Miniem Decancq Nathan
2016 Kadet Weiss Caro
2016 Junior 10-11j Bogaert Jonas
2016 Junior 12-13j Weiss Arne
2016 Senior Dejaegere Ruben
2017 geen clubkampioenschap
2018 Miniem 6-7j Hemelsoen Nona
2018 Kadet 8-9j Bogaert Kobe
2018 Junior 10-11j Thuytten Jens
2018 Junior 12-13j Bogaert Jonas
2018 Senior 14j+ Derdaele Bart

Sensei Steyaert Stefan Palmares vóór beheer eigen club
Trainde bij Tanuki Club Bredene

1998 Internationaal Random Attacks Harlow, Engeland (1) Brons

2001 Internationaal Random Attacks Gillingham, Engeland (1) Brons

Kyoshin's Club Kampioenen Kata
(vanaf 2016 organiseren wij clubkampioenschappen Kata)

2016 Kadet Jongens en Meisjes Helsmoortel Dario
2016 Junior Jongens en Meisjes Bakeland Febe
2016 Senior Mannen en Vrouwen Dejaegere Ruben
2017 geen clubkampioenschap
2018 Miniem & Kadet 7-8-9j Blomme Epke
2018 Junior 10-11-12j Helsmoortel Dario
2018 Junior & Senior 13+ Lage Kyu  Blomme Nienke
2018 Junior & Senior 13+ Hoge Kyu Franchois Samuel
2018 Senior 14+ Wapen Kata Dejaegere Ruben

Kyoshin's Meest Getrainde Jiu-Jitsuka
(vanaf 2003 leden met het meest aantal lessen)

2003 Senior Coopman Eveline
2004 Kadet Dedrie Arne 
2004 Junior Vanoverschelde Thibaut
2004 Senior Dedrie Ronny
2005 Kadet Dedrie Arne
2005 Junior Vanoverschelde Thibaut
2005 Senior Siebert Sharon
2006 Kadet Dedrie Robbe
2006 Junior Demulder Koen
2006 Senior Everaert Arne
2007 Kadet Dooms Robin
2007 Junior Braem Gianni
2007 Senior Everaert Arne
2008 Kadet Vanhooren Julie (2)
2008 Kadet Bruynooghe Stien (2)
2008 Junior Bruynooghe Elie
2008 Senior Platteeuw Desi
2009 Kadet Vanhooren Julie
2009 Junior Vanhooren Lisa
2009 Senior Platteeuw Desi
2010 Miniem Verhaeghe Thomas
2010 Kadet Vanhooren Julie
2010 Junior Vanhooren Lisa
2010 Senior Verhaeghe Bart
2010 Master Platteeuw Desi
2011 Miniem Verhaeghe Thomas
2011 Kadet Verhaeghe Sarah
2011 Junior Verhaeghe Christophe
2011 Senior Verhaeghe Bart
2012 Pre-Miniem Weiss Caro
2012 Miniem Ilyin Bahdan
2012 Kadet Verhaeghe Sarah
2012 Junior Dooms Robin
2012 Senior Smagge Yasmin
2013 Pre-Miniem Bogaert Kobe
2013 Miniem Bogaert Jasper
2013 Kadet Bogaert Jonas
2013 Junior Callewaert Doro
2013 Senior Callewaert Stijn
2013 Master Forrez Frank
2014 Pre-Miniem Bogaert Kobe
2014 Miniem Helsmoortel Dario
2014 Kadet Bogaert Jasper
2014 Junior Bakeland Febe
2014 Senior Dejaegere Ruben
2014 Master Tanghe Nicolas
2015 Miniem Steyaert Kisho
2015 Kadet Helsmoortel Dario
2015 Junior Mangodt Keanu
2015 Senior Dejaegere Ruben
2016 Miniem Bogaert Kobe
2016 Kadet Helsmoortel Dario
2016 Junior Vermander Emely
2016 Senior Dejaegere Ruben
2017 Pre-Miniem Decancq Kobe
2017 Miniem Decancq Nathan
2017 Kadet Basha Bram
2017 Junior Vermander Emely
2017 Senior Dejaegere Ruben
2018 Pre-Miniem De Cleer Lukas
2018 Miniem De Cleer Cedric
2018 Kadet Vermander Quinten
2018 Junior Vermander Emely
2018 Senior Derdaele Bart

Kyoshin's Club-Palmares (vanaf 2003 aantal gewonnen medailles 339)
(Federale - Provinciale - Nationale - Internationale Tornooien) (Clubkampioenschappen niet meegerekend)

26/04/2003 Internationaal Random Attacks Leffinge (2) Derdaele Bart ??-Provoost Pascal ??

14/03/2004 West-Vlaamse Random Attacks Leffinge (3) Maruf Adnan Goud-Vanleenhove Tamara Goud-Everaert Arne Goud

27/02/2005 West-Vlaamse Random Attacks Veurne (8) Coopman Eveline Goud-Decoudu Wendy Goud-Steyaert Stefan Zilver-Everaert Arne Zilver-Laroye Patrick Zilver-Siebert Sharon Zilver-Cannaert Karel Brons-Dewitte Charly Brons

30/04/2005 Federaal Random Attacks Yoshin vs Kyoshin Anderlecht (3) Dewitte Charly Goud-Siebert Sharon Zilver-Everaert Arne Brons

22/01/2006 West-Vlaamse Ground Fight Diksmuide (12) Coopman Eveline Goud-Dewitte Bo Goud-De Mulder Koen Zilver-Bulcke Jens Zilver-Dewitte Charly Zilver-Vanhassel Jean-Marc Zilver-Everaert Arne Zilver-Tanghe Nicolas Zilver-Vangheluwe Chiara Brons-Platteeuw Desi Brons-Steyaert Stefan Brons-Cannaert Karel Brons

26/03/2006 West-Vlaamse Random Attacks Bredene (7) Dedrie Robbe Goud-Dewitte Charly Goud-Everaert Arne Goud-Vanhassel Dylan Zilver-Coopman Eveline Zilver-Demasure Siddhartha Brons-Devroe Gwenny Brons

22/04/2006 Open Junior Random Attacks Anderlecht (2) Dewitte Charly Goud-Demasure Siddhartha Brons

28/10/2006 Internationaal Random Attacks Southend-On-Sea, Engeland (3) Siebert Sharon Goud-Dewitte Charly Brons-Everaert Arne Brons

12/05/2007 Internationaal Random Attacks Erpe-Mere (12) Vanhassel Dylan Goud-Dewitte Charly Goud-Everaert Arne Goud-Steyaert Stefan Goud-Vanhassel Bryan Zilver-Vangheluwe Chiara Zilver-Dewitte Marie Zilver-Vanoverschelde Thibaut Zilver-Platteeuw Desi Zilver-De Maet Ringo Brons-Schapman Ella Brons-Siebert Sharon Brons

12/05/2007 Internationaal Ground Fight Erpe-Mere (1) Dewitte Bo Zilver

03/11/2007 Internationaal Random Attacks Southend-On-Sea, Engeland (5) Siebert Sharon Goud-Everaert Arne Goud-Steyaert Stefan Goud-Dewitte Marie Zilver-Vanhassel Jean-Marc Brons

03/11/2007 Internationaal Demo Pairs Southend-On-Sea, Engeland (2) Everaert Arne en Steyaert Stefan Brons

19/04/2008 Internationaal Random Attacks Anderlecht (8) Beauprez Django Goud-Everaert Arne Goud-Vanhassel Bryan Zilver-Vercamer Kevin Zilver-Vanhassel Jean-Marc Zilver-Steyaert Stefan Zilver-De Maet Ringo Brons-Coopman Eveline Brons

28/02/2009 VJJL Federaal Brazilian Ju-Jitsu Erpe-Mere (2) Everaert Arne Zilver-Platteeuw Desi Brons

18/04/2009 VJJL Federaal Random Attacks Oordegem (10) Dooms Robin Goud-Devos Kjell Goud-Vanoverschelde Thibaut Goud-Deconninck Milan Zilver-Dedrie Arne Zilver-Vangheluwe Chiara Zilver-Everaert Arne Zilver-Logghe Siebe Brons-Demulder Koen Brons-Lycke Stefanie Brons

18/04/2009 VJJL Federaal Sparring Oordegem (1) Weymans Rally Zilver

16/05/2009 VJJL Federaal Random Attacks Wichelen (8) Dooms Robin Goud-Everaert Arne Goud-Vanoverschelde Thibaut Goud-Demulder Koen Zilver-Vanhooren Lisa Zilver-Lycke Stefanie Brons-Taveirne Wouter Brons-Vanhooren Julie Brons

27/02/2010 Open Flanders Brazillian Ju-Jitsu Cup Brakel (1) Deconninck Milan Brons

21/03/2010 Open Random Attacks Denderleeuw (10) Verhaeghe Christophe Goud-Vanhooren Julie Goud-Serbon Lovely Zilver-Verhaeghe Bart Zilver-Coopman Eveline Zilver-Callewaert Doro Brons-Demulder Koen Brons-Dewitte Marie Brons-Lycke Stefanie Brons-Everaert Arne Brons

17/04/2010 VJJL Federaal Random Attacks Diksmuide (10) Verhaeghe Christophe Goud-Dooms Robin Goud-Lycke Stefanie Goud-Steyaert Stefan Goud-Vanhoutte Keanu Zilver-Deconninck Milan Zilver-Taveirne Wouter Zilver-Huyghe Pascal Zilver-Verhaeghe Christophe Brons-Verhaeghe Bart Brons

15/05/2010 VJJL Federaal Brazillian Ju-Jitsu Oordegem (1) Everaert Arne Brons

15/05/2010 VJJL Federaal Sparring Oordegem (2) Everaert Arne Goud-Vandamme Garin Zilver

22/05/2010 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Erpe-Mere (4) Dewitte Marie Goud Belgisch Kampioen-Coopman Eveline Goud Belgisch Kampioen-Steyaert Stefan Goud Belgisch Kampioen-Lycke Stefanie Brons

28/08/2010 tot 29/08/2010 UNJJ Congress Internationaal Ground-Fight Copenhagen, Denemarken (1) Everaert Arne Brons

28/08/2010 tot 29/08/2010 UNJJ Congress Internationaal Random Attacks Copenhagen, Denemarken (1) Lycke Stefanie Brons

18/09/2010 VJJL Federaal Random Attacks Wichelen (5) Verhaeghe Christophe Goud-Lycke Stefanie Goud-Dooms Robin Goud-Dooms Ilke Zilver-Callewaert Doro Zilver

09/10/2010 Open Internationaal Demo-Groups Edegem (2) Coopman Eveline & Steyaert Stefan Goud

16/10/2010 Open Flanders Random Attacks Cup Diksmuide (12) Verhaeghe Thomas Goud Vlaams Kampioen-Vanhooren Julie Goud Vlaams Kampioen-Dewitte Marie Goud Vlaams Kampioen-Huyghe Pascal Goud Vlaams Kampioen-Verhaeghe Bart Goud Vlaams Kampioen-Coopman Eveline Goud Vlaams Kampioen-Steyaert Stefan Goud Vlaams Kampioen-Verhaeghe Chistophe Zilver-Dooms Robin Zilver-Callewaert Stijn Zilver-Lycke Stefanie Zilver-Serbon Lovely Brons

27/11/2010 VJJL Federaal Brazillian Ju-Jitsu Wichelen (1) Meiremans Mathias Zilver

05/03/2011 VJJL Federaal Random Attacks Diksmuide (19) Verhaeghe Thomas Goud-Verhaeghe Christophe goud-Vanhooren Lisa Goud-Smagge Yasmin Goud-Huyghe Pascal Goud-Lycke Stefanie Goud-Coopman Eveline Goud-Bogaert Jonas Zilver-Vanhooren Julie Zilver-Taveirne Wouter Zilver-Smagge Brian Zilver-Dewitte Marie Zilver-Van Ammel Benny Zilver-Everaert Arne Zilver-Weiss Arne Brons-Verhaeghe Sarah Brons-Dooms Robin Brons-Callewaert Stijn Brons-Verhaeghe Bart Brons

05/03/2011 VJJL Federaal Demo Pairs Diksmuide (10) Laleman Michiel & Roeland Joachim Goud-Van Ammel Benny & Everaert Arne Goud-Taveirne Wouter & Dooms Robin Zilver-Verhaeghe Bart & Callewaert Stijn Zilver-Smagge Maikel & Smagge Brian Brons

12/03/2011 Open Flanders Brazillian Ju-Jitsu Cup Brakel (1) Wayaert Jarne Zilver

19/03/2011 Internationaal Random Attacks Moorsel (4) Steyaert Stefan Goud-Coopman Eveline Goud-Everaert Arne Brons-Huyghe Pascal Brons

19/03/2011 Internationaal Ground Fight Moorsel (5) Everaert Arne Goud-Serbon Lovely Goud-Huyghe Pascal Zilver-Deconninck Milan Zilver-Coopman Eveline Brons

16/04/2011 VJJL Federaal Random Attacks Wichelen (3) Roeland Jolien Goud-Huyghe Pascal Goud-Roeland Joachim Zilver

22/05/2011 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Dworp (11) Verhaeghe Christophe Goud Belgisch Kampioen-Vanhooren Lisa Goud Belgisch Kampioen-Smagge Yasmin Goud Belgisch kampioen-Dewitte Marie Goud Belgisch Kampioen-Verhaeghe Bart Goud Belgisch Kampioen-Coopman Eveline Goud Belgisch kampioen-Vanhooren Julie Zilver-Dooms Ilke Zilver-Van Ammel Benny Zilver-Huyghe Pascal Brons-Steyaert Stefan Brons

26/11/2011 Open Deense Kampioenschappen Random Attacks Runsted, Denemarken (1) Steyaert Stefan Brons

26/11/2011 Open Deense Kampioenschappen Ground Fight Runsted, Denemarken (1) Everaert Arne Zilver

26/11/2011 Open Deense Kampioenschappen Demo Pairs Runsted, Denemarken (2) Steyaert Stefan & Everaert Arne Brons

19/02/2012 Open Budo Games Far Jump Gistel (1) Deconninck Milan Brons

19/02/2012 Open Budo Games Random Attacks Gistel (4) Smagge Brian Goud Smagge Yasmin Zilver Van Ammel Benny Zilver Vanhooren Lisa Brons

19/02/2012 Open Budo Games Demonstration Self Defense Gistel (8) Steyaert Stefan & Coopman Eveline Goud Smagge Brian & Smagge Maikel Goud Everaert Arne & Van Ammel Benny Zilver Vanhooren Lisa & Smagge Yasmin Zilver

25/02/2012 EuroBudo Federaal Ground Fight Erpe-Mere (1) Coopman Eveline Goud

25/02/2012 EuroBudo Federaal Random Attacks Erpe-Mere (5) Huyghe Pascal Goud Vanhooren Julie Goud Deconninck Milan Zilver Vanhooren Lisa Zilver Coopman Eveline Brons

24/03/2012 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Diksmuide (16) Coopman Eveline Goud Vlaams Kampioen Huyghe Pascal Goud Vlaams Kampioen Smagge Yasmin Goud Vlaams Kampioen Vanhooren Julie Goud Vlaams Kampioen Bogaert Jasper Goud Vlaams Kampioen Verhaeghe Bart Zilver Vanhooren Lisa Zilver Smagge Brian Zilver Bogaert Jonas Zilver Verhaeghe Sarah Zilver Vanhassel Jorden Zilver Steyaert Stefan Brons Dooms Ilke Brons Cools Lies Brons Dooms Robin Brons Vanhassel Dylan Brons

18/05/2012 Europees Kampioenschap Random Attacks Halle (1) Coopman Eveline Brons

29/09/2012 Belgisch Kampioenschap Random Atacks Erpe-Mere (4) Huyghe Pascal Goud Belgisch Kampioen Vanhooren Julie Goud Belgisch Kampioen Steyaert Stefan Zilver Coopman Eveline Brons

27/10/2012 Internationaal Random Attacks Braintree, Engeland (1) Steyaert Stefan Goud

27/10/2012 Internationaal Kata Empty Hands Braintree, Engeland (1) Steyaert Stefan Brons

27/10/2012 Internationaal Kata Weapons Braintree, Engeland (1) Steyaert Stefan Goud

15/12/2012 Open Ground Fight Houthulst (2) Everaert Arne Goud Deconninck Milan Zilver

23/02/2013 EuroBudo Federaal Ground Fight Erpe-Mere (2) Deconninck Milan Goud Coopman Eveline Zilver

09/03/2013 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Diksmuide (9) Huyghe Pascal Goud Vlaams Kampioen Vanhooren Julie Goud Vlaams Kampioen Bogaert Jasper Goud Vlaams Kampioen Steyaert Stefan Zilver Smagge Yasmin Zilver Weiss Caro Zilver Cools Lies Brons Dooms Robin Brons Bogaert Jonas Brons

11/05/2013 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Beersel (4) Steyaert Stefan Goud Belgisch Kampioen Huyghe Pascal Goud Belgisch Kampioen Smagge Yasmin Zilver Deconninck Milan Zilver

22/09/2013 Open Dutch Random Attacks Tilburg, Nederland (1) Steyaert Stefan Goud

06/10/2013 EuroBudo Federaal Ground Fight Herne (2) Everaert Arne Zilver Callewaert Stijn Brons

26/10/2013 Internationaal Random Attacks Basildon, Engeland (1) Steyaert Stefan Goud

26/10/2013 Internationaal Ground Fight Basildon, Engeland (2) Everaert Arne Goud Callewaert Stijn Brons

26/10/2013 Internationaal Sparring Basildon, Engeland (1) Everaert Arne Goud

26/10/2013 Internationaal Kata Empty Hands Basildon, Engeland (2) Steyaert Stefan Zilver Callewaert Stijn Brons

03/11/2013 EuroBudo Federaal Random Attacks Gits (1) Smagge Yasmin Brons

18/05/2014 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Etterbeek (2) Serbon Lovely Zilver Coopman Eveline Zilver

01/06/2014 Open Kidstornooi Random Attacks Dworp (6) Helsmoortel Dario Zilver Steyaert Kisho Zilver Mangodt Keanu Zilver Steyaert Iana Brons Bakeland Febe Brons Callewaert Doro Brons

01/06/2014 Open Kidstornooi Ground Fight Dworp (5) Helsmoortel Dario Goud Steyaert Kisho Brons Steyaert Iana Brons Bakeland Febe Brons Callewaert Doro Brons

06/07/2014 Europees Kampioenschap Random Attacks Loughborough, Engeland (1) Coopman Eveline Brons

21/09/2014 Belgisch Kampioenschap Ground Fight Herne (3) Steyaert Stefan Zilver Helsmoortel Dario Brons Deconninck Milan Brons

05/10/2014 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Diksmuide (8) Steyaert Stefan Goud Vlaams Kampioen Ilyin Bahdan Goud Vlaams Kampioen Helsmoortel Dario Zilver Weiss Arne Zilver Huyghe Pascal Zilver Mangodt Keanu Brons Weiss Caro Brons Bogaert Jasper Brons

01/03/2015 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Hooglede (1) Steyaert Stefan Zilver

22/03/2015 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Dworp (4) Vanderschaeghe Gita Zilver Ilyin Bahdan Zilver Dejaegere Ruben Brons Steyaert Stefan Brons

31/05/2015 Open Kidstornooi Random Attacks Dworp (4) Bogaert Jonas Top 3 Bogaert Jasper Top 3 Bogaert Kobe Top 3 Helsmoortel Dario Top 3

31/05/2015 Open Kidstornooi Ground Fight Dworp (4) Bogaert Jonas Top 3 Bogaert Jasper Top 3 Bogaert Kobe Top 3 Helsmoortel Dario Top 3

27/02/2016 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Diksmuide (4) Steyaert Stefan Goud Vlaams Kampioen Helsmoortel Dario Goud Vlaams Kampioen Dejaegere Ruben Zilver Weiss Arne Brons

20/03/2016 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Etterbeek (3) Dejaegere Ruben Goud Belgisch Kampioen Steyaert Stefan Brons Helsmoortel Dario Brons

29/05/2016 Europees Kampioenschap Random Attacks Taranto, Italie (1) Steyaert Stefan Goud Europees Kampioen

05/11/2016 Internationaal Kata Weapons Tilbury, Engeland (1) Steyaert Stefan Goud

05/11/2016 Internationaal Kata Empty Hand Tilbury, Engeland (1) Steyaert Stefan Zilver

05/11/2016 Internationaal Demo Pairs Tilbury, Engeland (1) Steyaert Stefan (met Vanessa van Musashi Erpe-Mere) Goud

27/11/2016 Internationaal Beker Van Brabant Kata Weapons Dworp (1) Steyaert Stefan Goud

19/02/2017 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Gits (2) Weiss Caro Brons Dejaegere Ruben Brons

12/03/2017 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Erpe-Mere (2) Franchois Samuel Goud Belgisch Kampioen Dejaegere Ruben Brons

18/03/2018 Internationaal Ground-Fight Aalst (2) Bakeland Levi Brons Bakeland Febe Brons

18/03/2017 Internationaal Random Attacks Aalst (3) Helsmoortel Dario Zilver Dejaegere Ruben Brons Franchois Samuel Brons

18/03/2017 Internationaal Kata Empty Hand Aalst (1) Steyaert Stefan Goud

18/03/2017 Internationaal Kata Weapons Aalst (1) Steyaert Stefan Zilver

26/11/2017 Internationaal Beker Van Brabant Kata Weapons Dworp (4) Bakeland Febe Goud Derdaele Bart Goud Steyaert Stefan Goud Franchois Samuel Brons

03/02/2018 Interclub Kyoshin Diksmuide vs Shudokan Hooglede Random Attacks Diksmuide (6) Bogaert Jonas Goud Dejaegere Ruben Zilver Weiss Arne Brons Franchois Samuel Brons Blomme Epke Brons Thuytten Jens Brons 

25/02/2018 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Gits (4) Weiss Caro Goud Vlaams Kampioen Steyaert Stefan Goud Vlaams Kampioen Thuytten Lies Brons Franchois Samuel Brons

25/11/2018 Internationaal Bekers Van Brabant Kata Weapons Dworp (4) Steyaert Stefan Goud Dejaegere Ruben Goud Derdaele Bart Zilver Franchois Samuel Brons

02/02/2019 Interclub Shudokan Hooglede vs Kyoshin Diksmuide Random Attacks Hooglede (3) Weiss Caro Goud Thuytten Jens Zilver Bogaert Jasper Brons

17/02/2019 Vlaams Kampioenschap Random Attacks Gits (3) Weiss Arne Zilver Bogaert Jonas Brons Dejaegere Ruben Brons

16/03/2019 Internationaal Kata Empty Hands Aalst (1) Derdaele Bart Brons

16/03/2019 Internationaal Random Attacks Aalst (1) Steyaert Stefan Goud

17/03/2019 Belgisch Kampioenschap Random Attacks Herne (2) Vervaeke Josefien Goud Belgisch Kampioen Steyaert Stefan Zilver